Usługi specjalistyczne

Jedną z najważniejszych usług świadczonych przez naszą firmę jest wynajem dźwigów. Siedziba firmy znajduje się w Bydgoszczy w województwie Kujawsko-Pomorskim. Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi zgodne z najwyższymi standardami obowiązującymi na świecie. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, który dostosowany jest do współczesnych norm i wymogów. Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję sprawności oraz wysokiej jakości oferowanego sprzętu.

Świadczymy usługi takie jak:
• załadunek/rozładunek ciężkich lub ponadgabarytowych ładunków
• montaż/demontaż hal i konstrukcji stalowych
• wynajem żurawi / dźwigów

Do Państwa dyspozycji na wynajem oferujemy dźwigi od małych 16 ton do dużych 350 tonowych. Obsługujemy Bydgoszcz jak i całą Polskę.

Specyfikacja naszych dźwigów:

 

Oferta Firmy Gotowski obejmuje również usługi wynajmu podnośników hydraulicznych jedno i dwu kierunkowych od 30 T do 350T.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wynajmu dźwigów. Mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę, która obejmuje pomoc przy wyborze modelu o udźwigu, który podała realizacji prowadzonych przez was prac. Oferujemy dogodne terminu oraz proponujemy opcję wynajmu urządzenia wraz z obsługą. Zatrudniamy doświadczonych operatorów, którzy doskonale znają specyfikę naszego sprzętu.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Swoje zapytania proszę kierować na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.