Nasze realizacje wykonawcze

Roboty budowlane realizowane w latach 2016-2017:  Kliknij by pobrać (.pdf)

   W dniu 05 grudnia 2019 r. w Krakowie nastąpiło protokolarne przekazanie terminowo zmodernizowanego 400-metrowego wiaduktu w Trzebini, który usytuowany jest na drodze krajowej nr 79 łączącej Aglomerację Śląską z Krakowem. Protokół końcowy realizacji zadania przekazania obiektu podpisali przedstawiciele: z ramienia Wykonawcy Marek Gotowski, natomiast Zamawiającego Henryk Szmul.

    W lipcu zakończyła się budowa nowego wiaduktu nad „Zakopianką” w Myślenicach. Konstrukcja powstała w ciągu drogi lokalnej w kierunku m. Polanki, nad drogą krajową nr 7. Inwestycję wartą blisko 6 mln zł realizowała firma „Gotowski” na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

   Po terminowym zakończeniu robót w dniu 11 listopada 2019 r. w Skwierzynie nastąpiło protokolarne przekazanie przebudowanej drogi wojewódzkiej nr 159 w km 11+900 do km 12+305 wraz z mostem nad terenem zalewowym rzeki Warty w Skwierzynie.

Wiadukt powstał na nowym odcinku drogi wojewódzkiej nr 252 łączącej Inowrocław i Włocławek. Obiekt wykonaliśmy  w formie konstrukcji płytowo-belkowej, betonowej, sprężonej – mówi Dyrektor ds. Realizacji Kontraktów w Firmie GOTOWSKI Paweł Pietraszak.

Szukasz solidnego wykonawcy konstrukcji stalowej?