O Firmie

Informacja z 17 maja 2016 r.

Do naszego Zakładu Konstrukcji Stalowych poszukujemy kandydatów na stanowisko technologa.
W Zakładzie powstają konstrukcje przede potrzebne do realizacji zróżnicowanych inwestycji, przede wszystkim w obszarze budownictwa komunikacyjnego i przemysłowego na terenie kraju. Często są to prace nieszablonowe i nowatorskie.
Zapraszamy do aplikowania i na rozmowy osoby, które:
— mają ukończone studia mechaniczne
— posługują się oprogramowaniem AutoCAD i Excel
— znają rysunek techniczny
— są dyspozycyjne (praca na zamiany)
— posiadają prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
— możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji, zdobycia doświadczenia, — pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole ludzi — stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę z pełnym pakietem socjalnym.

Aplikacje można składać zarówno w sekretariacie Firmy, jak i przesyłając informacje* mailem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).Informacja z 3 lutego 2016 r.

Poszukujemy:
Spawaczy dozorowych
Metoda: 135
Uprawnienia Ponadpodstawowe
Grupa materiałowa 2

Aplikacje można składać zarówno w sekretariacie Firmy, jak i przesyłając informacje mailem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe